Conferință
Participare finalizată
Business Days Timișoara 2026
Rezumat participare Business Days Timișoara 2026
Business Days își propune să contribuie la dezvoltarea antreprenoriatului românesc prin conectarea resurselor, cunoștințelor și expertizei. Cu peste 15 ani de experiență în organizarea evenimentelor de impact, creează contexte de învățare, inspirație și networking, sprijinind dezvoltarea antreprenorilor și managerilor, consolidarea brandurilor și identificarea de noi oportunități de afaceri.
Anca Țîrcuș, CEO și cofondator Aronia Charlottenburg, a fost speaker în cadrul panelului Leadership Feminin. Am fost prezenți cu standul nostru pentru ca participanții să descopere produsele Aronia Charlottenburg.
De ce am participat la Business Days Timișoara 2026
- Am discutat despre dezvoltarea leadershipului feminin prin împărtășirea experienței antreprenoriale.
- Am creat noi conexiuni și oportunități de colaborare.
- Am consolidat vizibilitatea brandului Aronia Charlottenburg.
- Ne-am promovat sucurile bio și suplimentele premium.
- Am explorat tendințele și oportunitățile din mediul de business.
Galerie
Galerie foto Business Days Timișoara 2026
Standul Aronia Charlottenburg cu suplimente premium la Business Days Timișoara
Vizitator în discuție la standul Aronia Charlottenburg, Business Days Timișoara
Discuție între trei persoane la standul Aronia Charlottenburg, Timișoara
Discuție la standul Aronia Charlottenburg, Business Days Timișoara 2026
Vizitatori la standul Aronia Charlottenburg, conferința Business Days Timișoara 2026
Vorbitoare la microfon în sala Business Days Timișoara 2026, Iulius Town
Participant în sala conferinței Business Days Timișoara 2026, Iulius Town
Publicul conferinței Business Days Timișoara 2026 în sala de la Iulius Town
Participante în sala Business Days Timișoara 2026, conferință de business
Discuție lângă standul Aronia Charlottenburg la Business Days Timișoara 2026
Momente cheie
Momente cheie de la Business Days Timișoara 2026
-
Leadership feminin
Anca Țîrcuș, CEO și cofondator Aronia Charlottenburg, a reprezentat valorile companiei în mediul de business.
-
Promovarea produselor
Am prezentat sucurile noastre bio și suplimentele premium.
-
Networking și parteneriate
Am creat noi conexiuni și oportunități de colaborare.
-
Inovație și dezvoltare
Am descoperit noi tendințe și perspective pentru dezvoltarea brandului Aronia Charlottenburg.
Evenimente similare
Toate evenimentele
Conferință
Business Days Cluj 2026
Congres
Congresul Național de Gastroenterologie, Hepatologie și Nutriție Pediatrică
Misiune de export
Degustare Lanțuri de Magazine (REWE, EDEKA, V-Markt)
Congres
Congresul Internațional de Medicină Tradițională Chineză
Conferință
Conferința Națională de Fitoterapie, Practică și Nutraceutice
Parteneriate B2B, distribuție și export
Ești interesat de colaborări, distribuție sau export?
Ne-am cunoscut la un eveniment sau vrei să discutăm prima dată? Lasă-ne datele și revenim în maximum 2 zile lucrătoare.
- Catalog B2B și listă de prețuri export
- Mostre și documentație de certificare BIO
